Czy fascynuje Cię branża mody, a może marzysz o karierze modelki lub w świecie fotografii? Rozwiązaniem jest nasz e-book „English for Photoshooting” – prawdziwa skarbnica wiedzy o modnym języku angielskim, modelingu i fotografii.

Od Wybiegu po Studio: Odkryj tajniki języka modelingu, techniki pozowania i terminologii wybiegowej. Bez względu na to, czy jesteś początkującą modelką czy entuzjastą fotografii, ten e-book to Twoje zaproszenie za kulis kuluarów mody.

Słownictwo, które Zachwyca: Wzbogać swoje słownictwo o wyrażenia związane z modą. Od opisywania stylów ubrań po dyskusje na temat kątów fotograficznych – zyskasz pewność w posługiwaniu się angielskim charakterystycznym dla branży mody i modelingu.

Kreuj Swoją Karierę: Niezależnie od tego, czy marzysz o świetleniu na wybiegu, czy też chcesz uchwycić idealny moment za obiektywem, nasz e-book wyposaży Cię w językowe narzędzia do osiągnięcia sukcesu w konkurencyjnej dziedzinie oraz pewności w wyrażaniu swoich kreatywnych pomysłów.

Wyrażaj Siebie: Zanurz się w glamourowym świecie mody. Naucz się dyskutować o trendach modowych, współpracować z fotografami i wyrażać swój unikalny styl poprzez język, który rezonuje wśród profesjonalistów z branży.

Poziom biegłości językowej: B1-C1

Liczna stron: 101

Format: A4

Wpłać pieniądze przelewem na konto bankowe (mBank).

Nr konta: 1411 40200 40000 3102 4498 9179

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

W tytule przelewu wpisz: tytuł wybranej książki + swój adres e-mail.


Materiały dostaniesz na podany e-mail w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

W razie pytań pisz na maila: elvira@fashionableenglish.pl lub wyślij wiadomość na FB.