Czy pracujesz w sektorze mody i potrzebujesz natychmiastowej pomocy w zakresie języka angielskiego? Moja oferta specjalnie stworzona dla profesjonalistów w branży mody pomoże Ci osiągnąć pewność siebie i skuteczność w komunikacji w środowisku międzynarodowym w krótkim czasie.


GDZIE I KIEDY ODBYWA SIĘ KURS?

Moje konsultacje dostosowane są do Twoich indywidualnych potrzeb i dostępne są w formie stacjonarnej na terenie Warszawy lub online, by sprostać Twoim preferencjom. Jeśli zdecydujesz się na kurs indywidualny zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie miejscu (biuro, kawiarnia) i wyznaczonym terminie. Terminy i częstotliwość wyznaczane są według preferencji kursanta i możliwości mojego grafika.


JAKI JEST POZIOM I ZAKRES TEMATYCZNY?

Program zajęć dopasowuję do Twoich potrzeb, na każdym poziomie zaawansowania. Oprócz nabywania kluczowych umiejętności językowych zwiększysz pewność siebie podczas porozumiewania się po angielsku w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych oraz poznasz specjalistyczne słownictwo. Podczas zajęć wykorzystuję różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację.  Zajęcia mogą mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego.

Uzyskasz również dostęp do unikalnych materiałów edukacyjnych przygotowanych przeze mnie specjalnie dla osób pracujących w sektorze mody lub szczególnie interesujących się tą branżą. Aby urozmaicić proces uczenia oprócz opracowanego przeze mnie podręcznika bazowego, wykorzystuję wszelkiego rodzaju materiały dodatkowe np. fragmenty artykułów prasowych czy literatury fachowej, jak również wzory dokumentów używanych w sektorze mody (umowy, kontrakty, formularze, druki zamówienia, dokumentacja techniczna, metki i oznaczenia, reklamy, case studies).


JAKIE KORZYŚCI DAJĄ ZAJĘCIA INDYWIDUALNE?

  • Idealne dla osób zajętych i ambitnych, które nie mają czasu na zajęcia grupowe.
  • Gwarancja najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twojego tempa, wymagań i potrzeb językowych.
  • Czas jest maksymalnie wykorzystany a cała uwaga jest poświęcona wyłącznie Tobie.
  • Uczący szybciej nabiera biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim.

Jeśli chcesz podnieść swój poziom znajomości angielskiego, a Twój napięty grafik nie pozwala na zajęcia grupowe lub po prostu cenisz sobie lekcje indywidualne, proszę o kontakt.

W roku szkolnym 2023/2024 wszystkie terminy na lekcje stacjonarne są już zajęte. Dostępne wyłącznie lekcje online.